KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14613241
nr 1461 3241
Lars Borenius
(1942-2014), Sverige
4 st, Kompositioner. Signerad, blandteknik, daterad -95, yttermått inklusive ram: 35x33 cm
Lars Borenius, svensk bildkonstnär född i Mariehamn 1942, död 2014.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:23:22
16/4 15:32:52
Lars Borenius
Läs mer om Lars Borenius